Дата: 14.04.2022 09:14

Увага! Заборонено вилов водних біоресурсів у водних об’єктах у межах Кіровоградської області на період воєнного стану.
Голованівська районна військова адміністрація просить звернути належну увагу на розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 07 квітня 2022 року №216-р з метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах області та збереження водних біоресурсів, шляхів міграції та нерестовищ, а також забезпечення безпеки громадян на водних об'єктах у період воєнного стану встановити заборону навігації для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден, швидкісних суден та спортивних суден, суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водних об'єктах у межах Кіровоградської області на період воєнного стану, за винятком суден спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади, забороняється з 08 квітня 2022 року вилов водних біоресурсів у водних об’єктах у межах Кіровоградської області на період воєнного стану, крім любительського рибальства у межах населених пунктів та у місцях визначених органами рибоохорони.