Конкурс “Посилення безпекового потенціалу реалізовувати системні зміни у сфері безпеки пов’язані з особливими загрозами та потребами вразливих груп населення”

Дата: 10.02.2022 13:47

Інститут миру і порозуміння за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і програми "Громадське здоров'я" оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах.

Початок конкурсу: 03.02
Кінцевий термін подачі заявок: 16.02
Термін проектів з безпеки: 3 місяці
Час реалізації проекту: 1 березня 2022 - 31 травня 2022

Умови конкурсу

Хто може бути аплікантом: громадські організації , що працюють з вразливими групами населення, а саме: особами, що звільнилися з місць позбавлення волі; наркозалежними; особами, що живуть з ВІЛ; хворими на туберкульоз; секс-працівниками та секс-працівницями.

Мета проєкту: Проект спрямований на посилення безпеки в конкретній громаді, подолання наслідків пандемії та забезпечення доступу вразливих груп населення до сервісів з безпеки та охорони здоров’я.

Команда:
- Наявність мультидисциплінарної команди проєкту з ОТГ мінімум з 5-ти осіб, що включає:
представників структур громади, відповідальні за громадське здоров'я та безпеку: (ОМС, охорона здоров'я, соціальна служба, поліція, ДНС тощо), які мають потенціал до розбудови безпеки на локальних рівнях
- Національні та місцеві ГО, донорські організації, які підтримують ОТГ.
- Інституції громадянського суспільства, ГО, що працюють та надають сервіси вразливим групам населення
- Представники вразливих груп населення, що проживають в громадах
- Суб’єкти національного та місцевого рівня, відповідальні за забезпечення безпеки.
- Експерти галузей, дотичних до безпеки, які здатні випрацьовувати ефективні рішення щодо протидії безпековим загрозам та працювати в напрямку їх попередження та подолання
- Громади України, які мають досвід реалізації ініціатив у сфері безпеки.
- Громади України , які зацікавлені розвивати ініціативи у сфері безпеки.
команду мають входитиіти 1-2 потенційні фасилітатори

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/siYtPXCFAXUs8H9P6

Деталі про умови конкурсу на сайті https://cutt.ly/pOYTurq

Докладний бюджет проєкту (посилання на форму бюджету: https://drive.google.com/file/d/1apdvdUojeHUUiXd_Jjqv2NBDX1Hapnvk/view?usp=sharing)