Центр Зайнятості інформує .

Дата: 24.12.2021 09:37

На Кіровоградщині потрібні працівники лабораторій

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає лаборантів різного спрямування та завідувачів лабораторії (освіта).

Станом на 23 грудня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1623 вакантні посади. Так, наразі в області затребувані 12 спеціалістів за професіями:

• завідувач лабораторії (освіта) – 2 вакансії;
  • лаборант (біологічні дослідження) – 1 вакансія;
  • лаборант (ветеринарна медицина) – 2 вакансії;
  • лаборант (медицина) – 1 вакансія;
  • лаборант (освіта) – 2 вакансії;
  • лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу – 1 вакансія;
  • лікар-лаборант-гігієніст – 1 вакансія;
  • технік-лаборант – 2 вакансії.

Роботодавці області готові платити лаборантам та завідувачам лабораторії від 3389,5 (0,5 ставки) до 10 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.