Дата: 26.09.2021 15:53

Театральне свято « Вересневі самоцвіти» та огляд – конкурс фольклорного співу    «Фольклорний калейдоскоп».

В селі  Нерубайка  Підвисоцької  територіальної  громади  24 вересня 2021 року відбувся 51 огляд – конкурс театрального мистецтва « Вересневі самоцвіти» та огляд – конкурс фольклорних колективів « Фольклорний калейдоскоп». В Будинк культури при вході , гостей зустрічав оркестр духової музики , звучали прекрасні Українські народні мелодії , на території СБК були прекрасно оформлені фотозони , колоритна виставка декоративно – ужиткового мистецтва майстрів (роботи з бісеру , різноманітні вишивки в різних стилях зачаровували присутніх , духмяна виставка хліба , красива виставка - продаж виробів майстра по дереву , запашна виставка випічки була неперевершеною та смачною , оригінальна українська світлиця запала до душі кожній людині, картини, ікони, сувеніри , аксесуари, одяг, рушники, серветки, наволочки, в’язані вироби, та ще багато іншого зачаровуючого ,талановитого , неперевершеного та незабутнього було на виставці , яка надихала всіх присутніх гостей та учасників та приємно вражала на гарні , незабутні емоції. Красиво оформлений до свята клуб , доповнював святкову атмосферу.

Урочистим відкриттям свята був вихід всіх учасників аматорських театральних колективів , керівників закладів культури на чолі зі своїми старостами сіл. Їх сердечно привітали господарі , вручили пречудові , запашні короваї. Розпочалося чарівне дійство. Артисті зі всієї громади : Підвисокого, Нерубайки, Покотилового ,Розсохуватця ,Ятрані , Небелівки , Борщової , Копенкуватого , Тернівки , Мартинівки та Станіславівки продемонструвами свої акторські та співочі таланти і вміло їх представили глядачам. Всі гості та запрошені , були приємно вражені неповторними виступами всіх учасників свята. Колективи гідно продемонстрували свої вміння та талант , який досягався багатогодинною працею ( репетиції , сценічний одяг , сценічні декорації , та багато іншого) , а похвалою стали вигуки «браво» та щирі посмішки і гучні аплодисменти від всіх присутніх.

Учасників свята гідно оцінювало журі у складі заступника голови Підвисоцької територіальної громади (голова журі) Наталки Дмитрівни Ібрагімової , начальника відділу культури , туризму , молоді та спорту Тетяни Леонідівни Мартинюк , головного спеціаліста відділу кульнури Олени Анатолівни Клименко , начальника відділу освіти Ольги Степанівни Григоренко , голови організації ветеранів України Підвисоцької територіальної громади Олени Євгенівни Сатанівської.

За підсумками журі в номінації «театр», Гран-прі отримав театральний колектив Нерубайський СБК , сценка «Як Параска на заробітки поїхала» ; перше місце Покотилівський СБК уривок з вистави « Кум Мірошник , або сатана в бочці»; друге місце Підвисоцький СБК сцена « Кумаська за то щоб закінчилось АТО»; третє місце Копенкуватський СБК – АНТМФ « Степівчанка» інсценізація пісні « Де ти милий ночував».  За майстерність в номінації «фольклор» ; Покотилівський СБК – українська народна пісня « Чорноморець , матінко» ; друге місце Підвисоцький СБК - українська народна пісня « Чоловіче , я слаба» ; третє місце Борщівський СК – українська народна пісня « Летіла зозуля»; кращий виконавець чоловічої ролі – Форманчук Анатолій Григорович ; краща жіноча роль – Задорожна Ольга Олександрівна. Всі учасники свята були нагороджені грамотами відділу культури , туризму, молоді та спорту Підвисоцької територіальної громади та приємними подарунками. Всі запрошені та гості були задоволені та в гарному настрої після закінчення свята.