З Днем знань !!!

Дата: 01.09.2021 15:21

1 Вересня День знань !!!

День Знань у КОЗ «Підвисоцькій ЗЗСО»  розпочався святковою лінійкою, на якій були присутні  учні , вчителі, батьки та гості , а також начальник відділу освіти. Ведучі привітали всіх з початком нового навчального року, директор та гості побажали дітям вдалого навчання та уроків без карантину.Першокласникам вручили подарунки, а на перший клас подарували ноутбук та принтер,а малята в свою чергу подякували та привітали всіх прекрасними віршами та чудовим настроєм. Дивовижним сюрпризом став флешмоб у виконанні школярів.  Для учнів всіх інших класів класні керівники провели перші уроки: «Україна починається з кожного», «30 років Незалежності» тощо. Маємо надію, що цей навчальний рік, не дивлячись на всі труднощі, буде успішним для учнів та вчителів .Тож нехай буде щасливим, творчим, сповненим здобутками у навчанні, прийдешній навчальний рік.