Список офіційних Telegram-каналів обласних військових адміністрацій (ОДА)

Дата: 24.03.2022 13:54

Перевірена інформація.

Українцям надали список офіційних Telegram-каналів обласних військових адміністрацій України

На тлі війни в Україні громадян закликали довіряти виключно перевіреній інформації з надійних джерел

Список офіційних Telegram-каналів обласних військових адміністрацій (ОДА):

Якщо ви у Києві, і не можете додзвонитися 102

Резервний номер: 0672311868

Номери територіальних підрозділів:

Голосіївське УП – 0634254399

Дарницьке УП – 0676506921

Деснянське УП – 0676506922

Дніпровське УП – 0676506923

Оболонське УП – 0671241949

Печерське УП – 0676392835

Подільське УП – 0978938414

Святошинське УП – 098 734 0646

Солом‘янське УП – 0731044138

Шевченківське УП – 0676506924

Управління поліції в метрополітені – 0964901698

Як боротися з окупантами на цифровому фронті?

Зараз у соцмережах і медіа багато фейків та дезінформації. Усе це вороги роблять для того, щоб ми втратили віру в перемогу й опустили руки.

Тож дотримуємось правил, які допоможуть нам вистояти під час інформаційної атаки окупантів:

1      Користуйтесь офіційними джерелами інформації. Зібрали їх тут. А також офіційними сторінками держслужбовців та органів місцевого самоврядування.

2     У жодному разі не ведіться на рекламні дописи в соцмережах із псевдосторінок СБУ чи інших держвідомств. Їх публікує ворог, щоб втертися вам у довіру. Перевіряйте офіційні сторінки установ на правдивість такої інформації.

3    Жодним чином не поширюйте інформацію про переміщення українських військ, так ви здаєте наші війська ворогу!

Поширюйте правду про війну, яку веде РФ в Україні у своїх соцмережах. Пам’ятайте, вони теж є інформаційною зброєю проти ворога!

5    Робіть дописи для своєї аудиторії в соцмережах, спілкуйтеся зі знайомими адміністраторами груп та каналів в інших країнах та поширюйте інформацію через них. Поширюйте правду до росіян, оскільки там повністю обмежений доступ до правдивої інформації.

6    Підтримуйте «гігієну своїх пристроїв»: блокуйте пристрої щоразу після закінчення роботи, встановлюйте застосунки лише з офіційних сервісів, не користуйтеся невідомим Wi-Fi.

Захистіть свої соцмережі: встановлюйте складні паролі, не додавайте в друзі невідомі акаунти, увімкніть двоетапну автентифікацію.

8    Підтримуйте дух нашої Армії! Пишіть слова подяки, підбадьорюйте українців!

9     Долучайтеся до лав IT-армії України або до Інтернет Війська